Tipy na výlet

Nechte se inspirovat tipy na nejkrásnější místa v okolí Lipníku nad Bečvou

Zoo Lešná

ZOO chová přes 200 druhů zvířat, z nichž mezi atraktivní patří např. sloni afričtí, nosorožci a gorily. Zvláštností ZOO je také přímý vstup návštěvníků do expozice pštrosů emu a klokanů.

Hranická propast

Nejhlubší zatopená propast světa. Nejhlubší propast České republiky. První písemná zmínka: 1580. Zaznamenána do mapy: 1627.

Hrad Helfštýn

Helfštýn (též Helfštejn, Helfenstein) je zřícenina jednoho z největších hradů v českých zemích, který leží asi 3 km jihovýchodně od Lipníka nad Bečvou nad obcí Týn nad Bečvou.

Dinopark Vyškov

Dinopark Vyškov je zábavní a vzdělávací atrakce – přírodní park s modely pravěkých zvířat, především pak dinosaurů. Je atrakcí na způsob populárního Jurského parku.

Lázně Teplice n. Bečvou

Známé lázně specializované zejména na choroby srdce. V areálu lázní se také nachází architektonicky zajímavé stavby, např. lázeňská budova s hotelem a restaurací Bečva nebo vila L. Říhovského

Motokáry

Chcete zažít skutečně vzrušující, nabitou a dramatickou jízdu v maximálně bezpečném prostředí? Motokáry špičkové značky SODI jsou nejbezpečnější na světě..

Osecký Jadran

Osecký Jadran má obdélníkový tvar o rozměrech přibližně 300 × 250 m. Travnaté pláže i vcelku pozvolný přístup do vody přiláká v teplých dnech také mnoho rodin s dětmi.

Aragonitové jeskyně

Zbrašovské aragonitové jeskyně leží v malebném údolí řeky v lázních Teplicích nad Bečvou. Jde o jedinečný jeskynní systém evropského významu. Unikátní výzdobu tvoří aragonity a stalagmity.

Zoo Svatý Kopeček

ZOO SVATÝ KOPEČEK Zoologická zahrada Olomouc byla pro veřejnost otevřena v roce 1956. Na ploše 42,5 ha v současné době chová na 1861 kusů zvířat v 354 druzích.